Petek Toz Temizliği 189 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ortaköy petek toz temizliği servisi buharlı petek temizleme makinesi ile petek toz temizliğini petekleri sökmeden yapar. Ortaköy petek temizliği yapan tesisatçı servis, petek toz temizliği için gerekli olan buharlı makinelere sahip olduğu için tüm tozları ve kirleri temizler.

Petekler açıkta durduklarından zamanla tozlanmaya başlar. Yapılarından dolayı sadece dış yüzeyi değil, ızgaraları da tozlanır. Ortaköy petek toz temizliği yapan firmamız cihazla tüm peteklerinizi yerinde temizler. Petek toz temizliği için herhangi bir zaman planlanmasından öte bu temizliği nasıl yapıldığıdır. Yaz kış her dönem yapılabileceği bilinmelidir.  Petekler tozlu ise hiç beklemeden petek arası toz temizliğini öneririz. Ortaköy petek temizliği ekipleri bu işi yıllardan beri yapmakta olup bu işe en uygun makineleri kullanır.

Ortaköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği, petekleri etkileyen tozların, kirlerin temizlenmesi için yapılır. Normal koşullarda peteklerinizi temizleyebilirsiniz. Ancak ızgaraların olduğu bölüme ulaşamadığınız için hiç temizlenemez. Dolayısıyla tozlar ızgara kanallarında birikmeye devam eder. Bu durum başta kendi sağlığınız olmak üzere evde bulunan herkesi etkiler. Evde yapılan petek arası toz temizliği ile petek yüzeylerindeki tozların temizlenmesi aynı şey değildir. Petek yüzeylerinde bulunan tozlar elbette toz beziyle alınır. Ancak, asıl mesele petek üst kapağının altında kalan kısımlarda biriken tozların temizliğidir. Bizim yaptığımız iş petek ızgara aralarında birikmiş ve evde temizlenmesi güç olan yerlerin buharlı makine ile temizliğidir.

Bu tozları solumak istemiyorsanız petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Ortaköy petek temizleme servisi bu iş için gerekli ekipmanlara sahiptir.

Ortaköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ortaköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ortaköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Buharlı makine ile petek arası toz temizleme veya petek içerisindeki toz nasıl temizlenir sorusu çok sorulmaktadır. Bunun cevabı petek toz temizliği için kuru buhar püskürten cihaz kullanılarak, petek ızgara arası tozların temizlenmesidir. Peteklerin altına yerleştirilen tek kullanımlık bez dışında tüm işlemler cihazla yapılır. Ayrıca petekler yerinde temizlenir ve tozdan kirden arınmış şekilde teslim edilir. Kış ayı petekleri yaktığınızda yanan tozların kokusundan rahatız olmayın. Ortaköy petek temizleme servisine mutlaka petek toz temizliğini yaptırın rahat edin. Ortaköy Petek Toz Temizliği ile hem kalorifer petek tesisat temizliği hem de petek toz temizliğin hizmetini tek elden alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: