Petek Toz Temizliği 246 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ortaköy petek toz temizliği servisimiz buharlı petek temizleme makinesiyle petek toz temizliğini petekleri sökmeden yapar. Ortaköy petek temizliği yapan tesisatçı servisimiz, petek toz temizliği için gerekli olan buharlı makinelere sahiptir.

Petekler açıkta durduklarından zamanla tozlanmaya başlar. Yapılarından dolayı sadece dış yüzeyi değil, ızgaraları da tozlanır. Ortaköy petek toz temizliği servisimiz cihazla tüm petekleri yerinde temizler. Petek toz temizliği için herhangi bir zaman planlanmasından öte bu temizliği nasıl yapıldığı önemlidir. Petek toz temizliğinin, yaz kış her dönem yapılabileceği bilinmelidir.  Petekler tozlu ise hiç beklemeden petek arası toz temizliğini öneririz. Ortaköy petek temizliği ekipleri bu işi yıllardan beri yapmaktadır. Sahada çok kirli peteklerin içinden neler çıktığınada şahit olduk.

Ortaköy Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği, petekleri etkileyen tozların, kirlerin temizlenmesidir. Normal koşullarda peteklerinizi temizleyebilirsiniz. Ancak ızgaraların olduğu bölüme ulaşamadığınız için temizleyemezsiniz. Dolayısıyla tozlar ızgara kanallarında birikmeye devam eder. Bu durum başta kendi sağlığınız olmak üzere evde bulunan herkesi etkiler. Petek arası toz temizliğiyle petek yüzeylerindeki tozların temizlenmesi aynı şey değildir. Petek yüzeylerinde bulunan tozlar elbette toz beziyle alınır. Ancak, asıl mesele petek üst kapağının altında kalan kısımlarda biriken tozların temizliğidir. Bizim yaptığımız iş petek ızgara aralarında birikmiş tozların temizliğidir. Evde temizlenmesi güç olan yerlerin buharlı makineyle buharla temizliyoruz. Bu tozları solumak istemiyorsanız petek toz temizliği yaptırmayı ihmal etmeyin. Ortaköy petek temizleme servisi bu iş için gerekli ekipmanlara sahiptir.

Ortaköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ortaköy Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ortaköy Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Buharlı makineyle petek arası toz temizleme, petek içerisindeki toz nasıl temizlenir sorusunu çok soruyorsunuz. Bunun cevabı petek toz temizliği için yüksek basınçla kuru buhar püskürten cihaz kullanmaktır. Petek ızgara arası tozların temizlenmesi için ev tipi buhar makinesi yetersiz kalır.

Petek üstlerinden ilk aşamada kuru buharlı temizliği yapıyoruz. Petek altına taktığımız tek kullanımlık bezlerde tozları topluyoruz. Petekleri sökmeden yerinde temizleyip petekleri dezenfekte etmiş oluruz. Kış ayı petekleri yaktığınızda yanan tozların kokusundan rahatız olmayın. Ortaköy petek temizleme servisine mutlaka petek toz temizliğini yaptırın rahat edin. Ortaköy petek toz temizliği ile hem kalorifer petek tesisat temizliğini yapıyoruz. Hem de petek arası toz temizliğini yapıyoruz. Bu sayede bu iki hizmeti tek elden alırsınız.

Benzer Gönderiler: