Petek Toz Temizliği 234 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Rami petek toz temizliği servisi petek dışı toz temizlemeyi buharlı makineyle yapıyoruz. Diğer adıyla  petek araları toz temizliği diye bilinen uygulamayı yıllardan beri yapıyoruz.  Rami petek temizliği firması, petek tesisat temizliğinide yapmaktadır. Rami petek yıkamaya, hem petek tesisat iç temizliği hem de petek toz temizliği yaptırma imkanına sahipsiniz.

a

Daha önce petek toz temizliği işlemini duymamış olabilirsiniz. Ancak peteklerin tozlardan etkilendiğini ve üzerinde tozların biriktiğini bilirsiniz. Rami petek toz temizliği yapan servisimiz petekleri tozun etkisinden kurtarmaktadır. Evde temizlik yaparken petekleri temizlemek istesenizde bunda yetersiz kalırsınız. Çünkü, petek ızgara kanallarında biriken tozlara ulaşamazsınız. Bunun tek çözümü  profesyonel yardım almak ve petek toz temizliği yaptırmaktır.

Rami Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Rami Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Rami Petek Toz Temizliği Nedir?

Buharlı petek temizliği, peteklerde ulaşılamayan yerlerde biriken tozları temizlemektir. Petekleri temizletip, nefes aldığınız ortamı tozlardan arındırmış olursunuz. Petekler ısındığında tozlarda hareketleneceği için havaya yayılırlar. Nefes aldığınız ortamda tozları solumak istemiyorsanız, petek toz temizliği yaptırmak tek çözümdür. Kalorifer petekleri yandığı zaman eğer petek ızgara aralarında çok toz varsa tozlar yanarak koku yapar. İlk petekleri yaktığınızda bunu çoğumuz hissederiz. Petek tozları hem koku yaptığı hemde is yaptığı için sağlıklı olmayan durumlara sebep olur. Rami petek toz temizliği ekiplerimizile bu duruma son veriyoruz.

Rami Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek arası temizleme veya petek tozu temizleme için evvela buharlı makine gereklidir. Buharlı makine 8 bar olmalı ki zor yapışmış katmanlaşmış  tozları ve kirleri de çıkarabilsin.

Petek toz temizliği sırasında petekleri yerinden sökmüyoruz. Kuru buhar veren cihazımızla, peteklerin tozlarını temizliyoruz. Uzmanlarımız tarafından yapılan bu temizlik sırasında ek temizlik malzemesi kullanmayız. Yapılan temizlikte sadece su kullanırız ve buhara dönüşen su hijyeni tam olarak sağlar. Petek toz temizliği yaptığımıza petekleri bu sayede dezenfekte ediyoruz.  Rami petek toz temizliği servisi profesyonel makineler ve uzman tesisatçılarla bu işi uygun fiyatla sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: