Petek Toz Temizliği 178 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Rami Petek Toz Temizliği servisi petek dışı toz temizleme ya da petek araları toz temizliği diye bilinen uygulamayı buharlı makineler ile yapar. Rami petek temizliği firması, petek temizleme yıkama servisi bu işi yıllardan beri yapmakta ve sahada bir çok hizmeti de beraber sunmaktadır. Rami petek yıkama ile hem petek tesisat iç temizliği hem de petek toz temizliği yaptırma imkanına sahipsiniz.

Daha önce petek toz temizliği işlemini duymamış olabilirsiniz. Ancak peteklerin tozlardan etkilendiğini ve üzerinde tozların biriktiğini bilirsiniz. Rami petek toz temizliği yapan servisimiz petekleri tozun etkisinden kurtarmaktadır. Evde temizlik yaparken petekleri temizlemeye kalksanız bile ızgara kanallarında biriken tozlara ulaşılamadığından temizlik eksik kalır. Bunun tek çözümü  profesyonel yardım almak ve petek toz temizliği yaptırmaktır.

Rami Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Rami Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Rami Petek Toz Temizliği Nedir?

Buharlı petek temizliği, peteklerde ulaşılamayan yerlerde biriken tozları temizlemek amacıyla yapılan bir işlemdir. Petekleri her mevsim temizletebilir, nefes aldığınız ortamı tozlardan korumuş olursunuz. Petekler ısındığında tozlar da hareketleneceği için havaya yayılırlar. Nefes aldığınız ortamda tozları solumak istemiyorsanız, petek toz temizliği yaptırmak tek çözümdür. Kalorifer petekleri yandığı zaman eğer petek ızgara aralarında çok toz var ise bu tozlar yanarak koku yapar. İlk petekleri yaktığınızda bunu çoğumuz hissederiz. Petek tozları hem koku yaptığı hem de is yaptığı için sağlıklı olmayan durumlara sebep olur. Rami petek toz temizliği ekiplerimizi ile bu durum ortadan kaldırılır.

Rami Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek arası temizleme veya petek tozu temizleme için evvela buharlı makine gerekli olduğu unutulmamalıdır. Buharlı makine 8 bar olmalı ki zor yapışmış katmanlaşmış zor tozları ve kirleri de çıkarabilsin.

Petek toz temizliği sırasında petekler yerinden sökülmez. Kuru buhar veren bir cihazla peteklerin tozları tamamen temizlenir. Uzmanlarımız tarafından yapılan bu temizlik sırasında temizlik malzemesi kullanılmaz. Yapılan temizlikte sadece su kullanılır ve buhara dönüşen su hijyeni tam olarak sağlar. Petek toz temizliği yapılan petekler bu sayede dezenfekte edilmiş olur.  Rami petek toz temizliği servisi profesyonel makineler ve uzman tesisatçılar ile bu işi temizleme garantisi ile uygun fiyatla sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: