Petek Toz Temizliği 307 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sarıyer petek toz temizliği servisimiz petek aralarında biriken tozların temizliğini buharlı makinelerle yapar. Sarıyer kalorifer petek toz temizliği servisimiz aynı zamanda da kalorifer petek tesisat temizliğini yapar. Sarıyer petek temizleme firmalarının hepsi petek toz temizliğini yapmayabilir. Çoğu sadece kalorifer petek tesisat temizliği yapar.

Sarıyer evleri petek dışı toz temizleme servisimizle her iki hizmeti aynı anda sunuyoruz. Petekler her evde, her odada bir aksesuar gibidir. Ancak açıkta durdukları ve yapılarından dolayı tozlardan aşırı şekilde etkilenirler. Sarıyer petek toz temizliği için servisimize ulaşabilirsiniz. Peteklerin özellikle ızgaralarını etkileyen tozları bu uygulamayla temizleriz.

Sarıyer Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek toz temizliği peteklere zarar vermeyen, aksine çok faydası olan bir temizlik işlemidir. Sarıyer petek toz temizliği servisimizle, elle ulaşılamayan ızgaralarda biriken tozları temizliyoruz. Temizlik sonrası peteklerin rengi daha canlı hale gelir. Evinizde tozlu peteklerle ısınmak yerine temizlenmiş ve tozlarından kurtulmuş peteklerle yaşam daha güzeldir. Tozlanmış petekler ısındığında, ortama kötü bir yanık kokusu verir. Havaya uçuşan tozları da düşündüğünüzde sağlıksız bir ortamda bulunduğunuzu anlayabilirsiniz.

Sarıyer Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sarıyer Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Çoğu zaman kalorifer petek tesisat temizliğiyle petek toz temizliği karıştırılabilmektedir. Biz burada bu iki hizmeti çok ince bir çizgi ile anlaşılır şekilde ayıralım. Kalorifer petek tesisat temizliğini ısınma sorununu ortadan kaldırmak için yaparız. Petek toz temizliğinye hijyen ve sağlık ısınmanız için yaparız. Isınmayan peteklerden dolayı bir hizmet alacaksanız kalorifer petek tesisat temizliği hizmeti almanız gereklidir. Oysa petek ızgara aralarında biriken tozları temizletecekseniz,  petek toz temizliği hizmeti almalısınız.

Sarıyer Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek toz temizliğini her mevsim yaptırabilirsiniz. Petekleri sökmeden yerinde temizliyoruz. Temizlik sırasında sadece kuru buhar püskürten bir cihaz kullanırız. Peteklerin altına açılan tek kullanımlık bez dışında başka malzemeye ihtiyaç duyulmaz. İstanbul petek temizliği petek araları toz temizliğini buharlı makinelerle aşamalı yapar. Önce kuru bharlı temizlik yaparız ardından da sulu buharlı temizlik yaparız. Petek toz temizliğiyle petekleri dezenfekte ederiz ve peteklerde hijyeni sağlarız. Sarıyer petek toz temizliği servisimiz uygun fiyatlarla bu hizmeti profesyonelce vermektedir.

Benzer Gönderiler: