Petek Toz Temizliği 259 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şişli petek toz temizliği İstanbul petek temizliği servisimizle petek araları toz temizlemeyi yapıyoruz., Bu hizmeti buharlı petek tozu temizleme makineleriyle yapıyoruz.  Petek tozu temizleme makinesiyle petekleri sökmeden temizleriz. Petek temizliği, denince akla petek toz temizliği gelmeyebilir. Zaten petek temizliği ile petek arası toz temizliği farklı hizmetlerdir.

Petekler ısınmanızı sağlarken petek içlerinde biriken tozlar yanarak koku yapar ve soluduğumuz havaya karışır. Özellikle petek ızgaralarında biriken tozlar hiç hoş görünmez. Bunların evde temizliği de kolay değildir. Mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Şişli petek toz temizliği için servisimizden randevu alabilir, peteklerin tozunun temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Şişli Petek Toz Temizliği Nedir?

Şişli petek toz temizleme servisimzile peteklerin ulaşılamayan yerlerinde biriken tozları temizleriz. Evde bu uygulama makinesiz yapmaya çalıştığınızda pek başarılı olamazsınız. Petekler açıkta durduğu için sürekli olarak tozlanmanın etkisindedir. Her ne kadar peteklerin dışını silerek temizlesek de ızgaralarında birikmiş tozlar için aynı şeyi yapamayız. Bu tozlar petekler ısındığında yanar ve çevreye yanık kokusu yayar. Havaya uçuşan tozlarıda solumaya başlarız. Bu olumsuz etkilerden korunmak için petek toz temizliği, en iyi çözüm olacaktır.

Petek tozu temizlemeyle petekleri dezenfekte ediyor ve ortamında hijyenini sağlıyoruz. Bu sayede sağlıklı ısınma gerçekleşir ve tozdan etkilenen kişilerde rahat bir nefes alır. Şişli petek toz temizliği ile sağlıklı ısınma şansını yakalayın.

Şişli Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Şişli Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Şişli Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek toz temizliğini 8 bar kuru buhar veren cihazla yapıyoruz. Peteklerin tozlarını kuru buhar ve sulu buhar uygulamalarıyla temizleriz. Bu işlemde peteklerin sökülmesine de gerek kalmaz. 8 bar basınçlı kuru buhar makinesiyle kalorifer petek ızgara aralarında biriken tozları temizliyoruz. Bu tozların etrafı kirletmemesi içinde petek altlarına bez takıyoruz. Petek tozları buharlı basıncın etkisiyle bezlerde toplanır. Bu sayede petekleri dezenfekte etmiş ve ortamın hijyeninide sağlanmış oluyoruz. Şişli petek toz temizliği servisi olarak, uygun petek temizliği fiyatlarıyla sağlıklı ısınma şansını sunuyoruz.

Benzer Gönderiler: