Petek Toz Temizliği 85 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şişli petek toz temizliği İstanbul petek temizliği servisi ile petek araları toz temizleme, hizmeti buharlı petek tozu temizleme makineleri il yapılır.  Petek tozu temizleme makinesi ile petekleri sökmeden temizleme istenilen düzeyde yapılır. Petek temizliği, denince akla petek toz temizliği gelmeyebilir. Zaten petek temizliği ile petek arası toz temizliği farklı hizmetlerdir.

Petekler ısınmanızı sağlarken petek içlerinde biriken tozlar yanarak koku yapar ve soluduğumuz havaya karışır. Özellikle petek ızgaralarında biriken tozlar hiç hoş görünmez. Bunların evde temizliği de kolay değildir. Mutlaka profesyonel yardım alınması gerekir. Şişli petek toz temizliği için servisimizden randevu alabilir, peteklerin tozunun temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Şişli Petek Toz Temizliği Nedir?

Şişli petek toz temizleme servisi peteklerin tozunu temizlemek için yapılan bu işlemde peteklerin ulaşılamayan yerlerinde biriken tozlar temizlemektedir. Evde bu uygulama makinesiz yapılmaya çalışılsa da pek başarılı olunduğu söylenemez. Petekler açıkta durduğu için sürekli olarak tozlanmanın etkisindedir. Her ne kadar peteklerin dışını silerek temizlesek de ızgaralarında birikmiş tozlar için kendi olanaklarımızla yapabileceğimiz bir şey yoktur. Bu tozlar petekler ısındığında yanar ve çevreye yanık kokusu yayılır. Havaya uçuşan tozları ise solumaya başlarız. Bu olumsuz etkilerden korunmak için petek toz temizliği en iyi çözüm olacaktır.

Petek tozu temizleme ile petekler dezenfekte edilip ortamın da hijyeni sağlanmış olur. Bu sayede sağlıklı ısınma gerçekleşir ve tozdan etkilenen kişilerde rahat bir nefes alır. Şişli petek toz temizliği ile sağlıklı ısınma şansını yakalayın.

Şişli Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Şişli Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Şişli Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek toz temizliği kuru buhar veren bir cihazla yapılmaktadır. Peteklerin tozları kuru buhar ve sulu buhar uygulamaları ile temizlenir. Bu işlemde peteklerin sökülmesine de gerek kalmaz. 8 bar basınç kuru buhar makinesi ile kalorifer petek ızgara aralarında biriken tozlar tamamen buralardan sökülür. Bu tozların etrafı kirletmemesi için petek altlarında bir bez takılır ve bütün kirler burada toplanır. Bu sayede peteklerde dezenfekte edilmiş ve ortamın hijyeni de sağlanmış olur. Şişli petek toz temizliği servisi olarak, uygun petek temizliği fiyatları ile sağlıklı ısınma şansını sunuyoruz.

Benzer Gönderiler: