Petek Toz Temizliği 349 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi petek toz temizliği servisimiz petek aralarına dolan tozları buharla temizler. En zor yerlerde  olan tozları, buharlı makineyle temizliyoruz. Sultangazi petek dışı toz temizliği  servislerimiz bu işi 8 bar buhrlı makineyle yapar.

Tozlanmış peteklerini nasıl temizleyeceğinizi düşünebilirsiniz. Özellikle ızgaralarında biriken tozları temizlemeniz olanaksız gibidir. Ancak petek toz temizliği yapan Uzmanlar Tesisat peteklerde biriken tozları cihazla temizlemektedir. Yüksek basınçlı kuru buhar ve sulu buhar üreten makineyle ulaşılmadık yerlerde olan tozlarıda temizleriz.

Evde çoğu zaman büyük çabalar harcadığınız petek tozu temizlemeyi istediğiniz gibi yapamadığınızı biliyoruz. Çünkü, toz temziliğine geldiğimizde bunları çoğu zaman sizlerden duyuyoruz. Sonrasında bizi çağırdığınızda, bu işin bu kadar kolay çözüldüğünü görmek sizi çoğu zaman şaşırtıyor.

Sultangazi Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek arası toz temizliğini, peteklerde biriken tozların temizlenmesi amacıyla yapıyoruz. Peteklerinize üst taraftan baktığınızda ızgaralarının tozlu halini görebilirsiniz. Petekler ısındığında zaman tozlar yandığı için etrafa yanık kokusu yayılır. Bununla kalmaz tozlar havaya uçuşur. Tozlu havayı solumak alerjik hastalıkların tetiklenmesinde önemli bir etkendir. Bu nedenle petek toz temizliği evinizin hijyeni ve sağlığınız için faydalı bir uygulamadır.

Sultangazi Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Çoğu zaman dikkatimiz çekmeyen petek aralarındaki tozlar kendini bir şekilde hatırlatır. Eğilip petek üstlerinden ızgaraların olduğu iç kısma bakın. Bizlerin ne demek istediğini daha net anlayabilirsiniz. Eğer bu yazıyı şu an okuyorsanız lütfen sizde bir peteğin yanında gidip bakın. Sultangazi petek toz temizliği servisine bu ve benzeri konularda ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Sultangazi petek toz temizliği nedir nasıl yapılır? Bu soru peteklerini temizletmeyi düşünenler için oldukça önemli bir husustur. Buharlı petek temizleme evde bin bir zorluklarla yaptığınız temizlikten farklıdır. Çünkü, petek tozlarını temizlemek için profesyonel buharlı makineler kullanıyoruz.

Petek toz temizliği her zaman yapılabilecek bir uygulamadır. Petekleri sökmeden kuru buhar püskürten cihazla tozları temizliyoruz. Üstten 8 bar basınçla buharlı temizlik yaparken petek altlarınada bez takıyoruz. Petekten temizlenen tozlar bu bezlerde toplarız ve etrafı kirletmeden petekleri sökmeden hijyen, sağlarız. Dezenfekte edilen petekleri kış geldiğinde gönül rahatlığı ile açıp ısınabilirsiniz. Cihaz olmadan petek toz temizliği yapılamaz. Bu temizlikte deterjan kullanılmadığı için petekler hiçbir şekilde zarar görmez. Sultangazi petek toz temizliği  servisi bu işi teknolojik makineler ile yapar.

Benzer Gönderiler: