Petek Toz Temizliği 246 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi petek toz temizliği servisi petek aralarına dolan tozları, en zor yerlerde de olsa buharlı makine ile toz temizliği yapar. Sultan gazi petek temizleme ya da Sultangazi petek dışı toz temizliği şeklinde ifade edebileceğimiz servislerimiz bu işi olması gerektiği gibi yapar.

Tozlanmış peteklerini nasıl temizleyeceğinizi düşünebilirsiniz. Özellikle ızgaralarında biriken tozları temizlemeniz olanaksız gibidir. Ancak petek toz temizliği yapan Uzmanlar Tesisat peteklerde biriken tozları cihazla temizlemektedir. Yüksek basınçlı kuru buhar ve sulu buhar üreten makine ile en ulaşılmadık yerlerde olan tozlar bile temizlenebilir.

Bu açıdan evde çoğu zaman niyetlenip büyük çabalar harcadığınız petek tozu temizleme işinde istediğiniz temizliği bir türlü yapamadığınız çoğu zaman sizlerden duyuyoruz. Çünkü, daha sonra bizi bu hizmet için çağırdığınızda bu işin bu kadar kolayca çözüldüğünü görmek sizi çoğu zaman şaşırtır.

Sultangazi Petek Toz Temizliği Nedir?

Petek arası toz temizliği, peteklerde biriken tozların temizlenmesi amacıyla yapılmaktadır. Peteklerinize üst taraftan baktığınızda ızgaralarının tozlu halini görebilirsiniz. Petekler ısındığında zaman tozlar yandığı için etrafa yanık kokusu yayılır. Bununla kalmaz tozlar havaya uçuşur. Tozlu havayı solumak alerjik hastalıkların tetiklenmesinde önemli bir etkendir. Bu nedenle petek toz temizliği evinizin hijyeni ve sağlığınız için faydalı bir uygulamadır denilebilir.

Sultangazi Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Çoğu zaman dikkatimiz çekmeyen petek aralarındaki tozlar kendini bir şekilde hatırlatır. Eğilip petek üstlerinden ızgaraların olduğu iç kısma baktığımızda bizlerin ne demek istediğini daha net anlayabilirsiniz. Eğer bu yazıyı şu an okuyorsanız lütfen sizde bir peteğin yanında gidip için doğru yakından bakınız. Sultangazi petek toz temizliği servisine bu ve benzeri konularda ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Sultangazi petek toz temizliği nedir nasıl yapılır sorusu peteklerini temizletmeyi düşünenler için oldukça önemli bir husustur. Buharlı petek temizleme evde bin bir zorluklarla yaptığınız temizlikten farklıdır. Çünkü, petek tozlarını temizlemek için profesyonel buharlı makineler kullanılır.

Petek toz temizliği her zaman yapılabilecek bir uygulamadır. Petekler sökülmeden kuru buhar püskürten cihazla tozlar temizlenir. Üstten 8 bar basınçla buharlı temizlik yapılırken petek altlarına da bez takılır. Petekten temizlenen tozlar bu bezlerde toplanır ve etraf kirlenmeden petekler sökülmeden hijyen sağlanır. Dezenfekte edilen petekleri kış geldiğinde gönül rahatlığı ile açıp ısınabilirsiniz. Cihaz olmadan petek toz temizliği yapılamaz. Bu temizlikte deterjan kullanılmadığı için petekler hiçbir şekilde zarar görmez. Sultangazi petek toz temizliği  servisi bu işi teknolojik makineler ile yapar.

Benzer Gönderiler: