Petek Toz Temizliği 227 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tarabya petek toz temizliği servisimiz, buharlı makinelerle petek aralarında oluşan tozları temizler. Tarabya petek temizleme İstanbul geneli petek temizliği ve petek dışı temizleme hizmetini sunan firmadır.

Evde istesenizde peteklerin ızgara aralarında biriken tozları kendiniz temizleyemezsiniz. Peteklerin ızgaraları çok ince ve girintili çıkıntılı kanallardan oluşur.Petek aralarına giren tozları temizlemeniz olanaksızdır. Bunun için petek toz temizliği hizmeti almanız gerekir. Buharlı makinelerle petek aralarında biriken tozları temizleriz. Çünkü 8 bar basınçlı buharla petek içlerinde toz temizliği yaptığımızda toz kalma olasılığı çok düşüktür.

Tarabya Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer tesisat petek temizliği ile aynı hizmet olmayan bu uygulamada sağlık ön plandadır. Petek arası toz temizliği, peteklerin ulaşamadığınız yerlerinde biriken tozların temizlenmesidir. Petekler açıkta durdukları ve yapısal özellikleri nedeniyle tozlanmaya çok müsaittir. Ayrıca ızgaraları temizlenmeye hiç uygun değildir. Mutlaka petek toz temizleme cihazı ile tozların temizlenmesi gerekir.

Petek dışında bulunan tozları toz beziyle alabilirsiniz. Ancak bizim asıl bahsettiğimiz şey petek ızgara aralarında kümelenen tozlardır. Bu tozlar petekleri ısınmak için yaktığımızda yanar ve koku yapar. Aynı zamanda ısının etkisi ile petek aralarında biriken tozlar hareket eder. Hareket edincede evimizde dolaşmaya başlar. Bu da evde bulunan çocuk ve yaşlılarımızı rahatsız eder. Tarabya petek toz temizliği  ile bu olumsuz tablo ortadan kaldırılabilir.

Tarabya Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tarabya Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tarabya Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Tarabya petek arası toz temizleme servisimizle petek toz temizliğini petekleri sökmeden yaparız. Her peteğin altına tek kullanımlık olan bir bez takarız. Ardından kuru buhar veren cihazımızla tozları temizleriz. Peteğin üst tarafından kuru buharlı temizliği 8 bar basınçla yapıyoruz. Bu sayede bütün kirliliği temizleyip petek altında bulunan bezde toplarız

Petek toz temizliği sırasında deterjan gibi kimyasal temizleyiciler kullanılmaz. Yalnızca su kullandığımız için organik dezenfekte edici temizlik yaparız. Bu temizliğin peteklere zararı olmaz ve peteklerde olan toz ve haşereyi temizleriz. Peteklerin tozunu temizlemek için Tarabya petek toz temizliği yapan servisimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: