Petek Toz Temizliği 82 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tarabya petek toz temizliği servisi buharlı makineler ile petek aralarında oluşan tozları temizler. Tarabya petek temizleme servisi İstanbul geneli petek temizliği ve petek dışı temizleme hizmetini sunan firmadır.

Evde isteseniz de peteklerin üzerinde biriken tozları kendiniz temizleyemezsiniz. Peteklerin ızgaraları çok ince ve girintili çıkıntılı kanallardan oluştuğundan aralarına giren tozları temizlemeniz olanaksızdır. Bunun için petek toz temizliği hizmeti almanız gerekir. Profesyonel buharlı makineler ile petek aralarında biriken tozlar buharla tam olarak temizlenir. Çünkü 8 bar basınç ile buhar ile petek içlerinde toz temizliği yapıldığında toz kalma olasılığı çok düşüktür.

Tarabya Petek Toz Temizliği Nedir?

Kalorifer tesisat petek temizliği ile aynı hizmet olmayan bu uygulamada sağlık ön plandadır. Petek arası toz temizliği, peteklerin ulaşamadığınız yerlerinde biriken tozların temizlenmesi için yapılmaktadır. Petekler açıkta durdukları ve yapısal özellikleri nedeniyle tozlanmaya çok müsaittir. Ayrıca ızgaraları temizlenmeye hiç uygun değildir. Mutlaka petek toz temizleme cihazı ile tozların temizlenmesi gerekir.

Petek dışında bulunan tozları toz beziyle alabilirsiniz ancak bizi nasıl bahsettiğimiz şey petek ızgara aralarında kümelenen tozlardır. Bu tozlar petekleri ısınmak için yaktığımızda yanar ve koku yapar. Aynı zamanda ısının etkisi ile petek aralarında biriken tozlar hareket edip evimizde dolaşmaya başlar. Bu da evde bulunan çocuk ve yaşlılarımızı rahatsız eder. Tarabya petek toz temizliği  ile bu olumsuz tablo ortadan kaldırılabilir.

Tarabya Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tarabya Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Tarabya Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Tarabya petek arası toz temizleme servisi, petek toz temizliği uygulamasını yerinde yani petekleri sökmeden yapar. Her peteğin altına tek kullanımlık olan bir bez takılır. Ardından kuru buhar veren bir cihazla tozlar temizlenir. Peteğin üst tarafından kuru buharlı temizlik 8 bar basınçla yapılır. Bu sayede bütün kirlilik temizlenip petek altında bulunan bezde toplanır.

Petek toz temizliği sırasında deterjan gibi kimyasal temizleyiciler ve su kullanılmadığı için peteklerde paslanma gibi olumsuz etkiler meydana gelmez. Bu temizliğin peteklere zararı olmaz ve peteklerde olan toz haşere gibi sağlığınızı olumsuz etkileyen ne var ise temizlenir. Peteklerin tozunu temizlemek için Tarabya petek toz temizliği yapan servisimiz ile görüşebilirsiniz.

Benzer Gönderiler: