Petek Toz Temizliği 251 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ümraniye petek toz temizliği servisimizle petek arası toz temizleme işini 8 bar basınçlı makineyle yapıyoruz. Ümraniye petek temizlemeyle hem kalorifer tesisat petek iç temizliğini hemde petek arası toz temizliğini yapıyoruz. Evde çoğumuz petek dış yüzeylerini temizleyebiliriz ancak petek ızgara aralarını temizleyemeyiz.

Peteklerde biriken tozların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ancak ulaşamadığınız yerleri temizlemeniz mümkün olmaz. Ümraniye petek toz temizliği servisiyle görüşerek peteklerin temizlenmesini talep edebilirsiniz. Bu temizliğin yapılabilmesi için zaman kısıtlaması bulunmaz. Her mevsimde peteklerin tozunu temizletebilirsiniz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği Nedir?

Ümraniye petek içi temizlemesin, peteklerin ızgaralarında biriken tozların temizlenmesini petek toz temizliği olarak tanımlarız. Petek tozları zamanında temizlenmediğinde sağlıksız bir ortam oluşur. Isınan peteklerin üzerinde tozlar yanar ve kötü bir koku yayılır. Isının etkisiyle havaya uçuşmaya başlayan tozları solunum yoluyla alırız. Bu sağlığınız açısından oldukça ciddi bir sorundur.

Sorunun kaynağını engelleme şansımızın olmadığı tozlar ve tozların getirdiği bakteriler böceklerdir. Fakat petek toz temizlemeyle bu kirliliği ortadan kaldırabiliriz. Ümraniye petek toz temizliği servisimizle bu süreci hızlandırılıp sağlıklı bir temizlik yapıyoruz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde bu temizliği kısmi yapabilirsiniz, ancak buda istenilen temizlik değildir. Petek dışı denince petek yüzeyleri anlaşılmaktadır. Petek dışı toz temizliği, petek araları toz temizliğiyle aynı şeyi ifade eder. Petek kapağının altında bulunan ızgara aralarında biriken tozlar asıl sorundur. Eğer siz ben petek kapağını sökerim ve bezle ızgara aralarını temizlerim derseniz. Bence bu da yeterli olmaz çünkü, ızgara araları girintili çıkıntılı ve petek içi dardır. Elle buraları temizlemenizde bu açıdan imkansız gibidir.

Petek arası toz temizleme, herkes tarafından merak edilen konular arasındadır. Petek toz temizliği sırasında petekleri sökmüyoruz Bazı durumlarda petek ızgaralarının üzerindeki kapaklarıda çıkarıyoruz. Kuru buhar püskürten cihazla petekleri pratik şekilde temizliyoruz. Temizleyici malzemeleri kullanmadığımız için petek toz temizliği peteklere hiçbir şekilde zarar vermez. Petek üstünden kuru buhar 8 bar basınçla uygulanarak temizliyoruz. Bunu yaparken tozlar petek altlarına takılan bezlerde toplanır. Bu aşamadan sonra sulu buharla temizliği yaparız. Sonrasında petekleri aralarında son kontrolleride yapıp temizliği bitiririz. Ümraniye petek toz temizliği servisimiz, temizliği profesyonel uygulamalarla yaptığı için tercih ediyorsunuz.

Benzer Gönderiler: