Petek Toz Temizliği 195 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ümraniye petek toz temizliği servisi petek arası toz temizleme işini 8 bar basınca sahip buharlı makineler ile yapar. Ümraniye petek temizleme ile hem kalorifer tesisat petek iç temizliği hem de petek dışı petek arası toz temizliği yapılır. Evde çoğumuz petek dış yüzeylerini temizleyebiliriz ancak petek ızgara aralarını temizleyemeyiz.

Peteklerde biriken tozların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ancak ulaşamadığınız yerleri temizlemeniz mümkün olmaz. Ümraniye petek toz temizliği servisi ile görüşerek peteklerin temizlenmesini talep edebilirsiniz. Bu temizliğin yapılabilmesi için zaman kısıtlaması bulunmaz. Her mevsimde peteklerin tozunu temizletebilirsiniz.

Ümraniye Petek Toz Temizliği Nedir?

Ümraniye petek içi temizleme uygulaması peteklerin dış yüzeyinde ızgaralarında biriken tozların temizlenmesi petek toz temizliği olarak tanımlanır. Petek tozları zamanında temizlenmediğinde sağlıksız bir ortam oluşur. Isınan peteklerin üzerinde tozlar yanar ve kötü bir koku yayılır. Isının etkisiyle havaya uçuşmaya başlayan tozları solunum yoluyla alırız. Bu sağlığınız açısından oldukça ciddi bir sorundur.

Sorunun kaynağı engelleme şansımızın olmadığı tozlar ve tozların getirdiği bakteriler böceklerdir. Fakat petek toz temizleme ile bu kirliliği ortadan kaldırabiliriz. Ümraniye petek toz temizliği servisi ile bu süreç hızlandırılıp sağlıklı bir temizlik yapılabilir.

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Petek Toz Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ümraniye Petek Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde bu temizliği kısmi yapabiliriz ki, bu da istenilen temizlik değildir. Petek dışı denince petek yüzeyleri anlaşılmaktadır. Petek dışı toz temizliği, petek araları toz temizliği ile aynı şey ifade edilmek istenir, ancak aynı şeyler anlaşılmamaktadır. Petek kapağının altında bulunan ızgara aralarında biriken tozlar asıl sorun olan kısımdır. Eğer siz ben petek kapağını sökerim ve bezle ızgara aralarını temizlerim derseniz. Bence bu da yeterli olmaz çünkü, ızgara araları girintili çıkıntılı ve petek içi dardır. Elle buraların temizlenmesi de bu açıdan imkansız gibidir.

Petek arası toz temizleme, herkes tarafından merak edilen konular arasındadır. Petek toz temizliği sırasında peteklerin sökülmesi gerekmez. Bazı durumlarda petek ızgaralarının üzerindeki kapak açılabilir. Kuru buhar püskürten cihazla petekleriniz pratik şekilde temizlenir. Temizleyici malzemelerin kullanılmadığı petek toz temizliği peteklere hiçbir şekilde zarar vermez. Petek üstünden kuru buhar 8 bar basınçla uygulanarak temizlenen tozlar petek altlarına takılan bezlerde toplanır. Ümraniye petek toz temizliği servisi bu iş ide profesyonel uygulama ile yapar.

Benzer Gönderiler: